Je winkelwagen is momenteel leeg!
Zelf piepers pimpen

HANDIG
Zelf piepers pimpen
Verdien 1.000 euro per jaar door zelf je aardappels lekker te maken
Stel: je eet vier keer per week aardappels met 4 personen. Je consumeert dan zo’n 6 kilo aardappels per week, dus 315 kilo per jaar. Aardappels kosten ongeveer 25 cent per kilo, wanneer je ze in zakken van 5 kilo koopt. In de aanbieding of bij de boer kan het nog goedkoper, maar daar gaan we nu even aan voorbij. Een gezin van 4 personen betaalt dan een klein 80 euro aan aardappels per jaar, dus twintig euro per persoon. Niks mis mee…